opi logo colorMVSZ akkreditalt 01

ÖPI VITORLÁSTÁBOR AGÁRDON
TÖBB MINT 20 ÉVE A VELENCEI-TÓNÁL!

Balogh Boglárka - Bogi

Telefon: +36-30/535-42-62

Balogh Boglárka vagyok, testnevelő tanár. Gimnáziumi éveim után elvégeztem egy vitorlásedzői képzést, majd a Testnevelési Egyetemen folytattam tanulmányaimat, melyet 2019-ben végeztem el Msc Rekreáció szakon. A sport mindig is szerves része volt az életemnek már kicsi korom óta. 2005-ben döntöttem úgy, hogy mint versenyző szeretném folytatni a vitorlás pályafutásomat, majd ahogy egyre nehezedtek a tanulmányok, kezdtem el inkább az oktatás felé kacsintgatni. Mindig is nagyon szerettem gyerekekkel foglalkozni. Egyetemi éveim alatt egy játszóházban dolgoztam, mint animátor, illetve a vitorlástáborokban is sikerült kellő tapasztalatot gyűjtenem ezen a téren. Számomra az Öpi Vitorlástábor nem csupán egy munka, ez az életem.

  • logo white
  • Balogh László(ÖPI): +36-30/970-13-66
    Bódy Ágnes: +36-30/248-73-66