opi logo colorMVSZ akkreditalt 01

ÖPI VITORLÁSTÁBOR AGÁRDON
TÖBB MINT 20 ÉVE A VELENCEI-TÓNÁL!

Bódy Ágnes - Ági

Telefon: +36-30/248-73-66
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

A vitorlásiskola egyik alapító tagja vagyok. Végzettségem középiskolai testnevelő tanár, vitorlás edző. Egy budapesti középiskolában dolgozom testnevelőként,nyáron pedig családi vállalkozásként férjemmel Öpivel, és Boglárka lányommal együtt csináljuk a vitorlásiskolát, Tanárként nagyon jó érzés, hogy a táborokban olyan gyerekekkel találkozhatunk, amilyen minden pedagógus álma: motivált, kedves, ügyes gyerekek, akikkel öröm együtt táborozni.

 

  • logo white
  • Balogh László(ÖPI): +36-30/970-13-66
    Bódy Ágnes: +36-30/248-73-66